16 Ağustos Madonna Günü

Madonna’nın doğum günü için resmi siteden ve sosyal ağlardan bir duyuru yapıldı:

“Madonna hayranları! 16 Ağustos’ta popun kraliçesi Madonna’nın doğum gününü kutluyor olacağız ve sizlerin de bu partiye katılmanızı istiyoruz!

Madonna, herkesin kendi özgürlük anlayışını yansıtabilmesi, insan hakları ihlaline sessiz kalmamak için yapılan yaratıcı çalışmaları paylaşılması için Eylül 2013’te Art For Freedom (Özgürlük İçin Sanat) projesini yayınladı.Binlerce çalışma (fotoğraflar, videolar, müzikler ve şiirler) sayesinde bu proje küresel özgürlük hakları için savaşan büyük ve güçlü bir topluluk haline geldi.

Bu girişimin Madonna’nın kalbine daha iyi ulaşması için sizlerin bu Özgürlük İnşaatına bir tuğla koyarak Madonna’ya mutlu yıllar dilemenizi rica ediyoruz! Bunun için, 15 Ağustos 11:00 EST’den önce www.artforfreedom.com ve sayfasını ziyaret ederek ve madonnaday2014@gmail.com adresine mail atarak eğer hepimizin eşit haklara sahip olduğu bir dünyada yaşasaydık nasıl olabileceğini kendi görüşlerinize dayanarak ifade eden bir resim paylaşmanız yeterlidir. Paylaşacağınız resim bir portre, manzara, selfie ya da dilediğiniz herhangi bir şey olabilir. Çalışmanıza Madonna için kendi doğum günü mesajınızı eklemekte özgürsünüz.

Çalışmalarınız 16 Ağustos günü arkadaşlarınızın, Madonna fanı dostlarınızın, kızımız Madonna’nın ve tüm dünyanın görebilmesi için #MadonnaDay ve#ArtForFreedom etiketlerini ekleyerek kullandığınız sosyal ağlarda paylaşmaya davet ediyoruz! Madonna’nın beğendiği bazı çalışmalar artforfreedom.com sayfasında ön plana çıkacak veya mail adreslerine damgalı çalışmalar adı altında gönderilecektir

Mutluluk, sevgi, neşe, barış vs… Hadi, Madonna’nın yüzüne bir gülümseme verecek ve bu özel gününde onun yanında olduğumuzu hissettirecek bir çalışma yapalım!”

Yorum Gönderin