Brahim Zaibat yeni kitabında Madonna’yı anlattı

Madonna’nın eski sevgilisi dansçı Brahim Zaibat, yeni kitabı ”We Can All Dance With the Stars One Day” in tanıtımı için Fransız televizyon kanalı ”C à vous” ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Kitabında Madonna’ya da sıkça değinen ve hatta tamamen Madonna’ya ayrılan bir bölümü de ekleyen Zaibat, röportajda sanatçıyla olan ilişkisinden bahsetti.

Brahim Zaibat: Herhangi biriyle yaşanan bir ilişki gibiydi. Özel birşey yoktu. Evdeyken herkesin yaptığı şeyleri yapardık.

Anne-Elizabeth Lemoine: Madonna özel biri. İnanılmaz bir çalışma ahlakı var. O asla durmaz. Tıpkı bir makine gibi.

Brahim Zaibat: Biz de tam olarak bu yüzden o kadar iyi anlaşıyorduk çünkü ben de aynı şekilde yaşıyorum. Durmayı sevmem. Bunu keşfetmek beni çok etkilemişti. Onun başarılarını görmek beni asla durmamam için daha çok teşvik etti.

Kitaptan bir parça alıntı yapmak gerekirse,

”…Selam nasılsın? İyi, peki sen? Sanırım ilk kelimelerimiz bunlardı…”

Ayrılıklarıyla ilgili olarak,

”Muhtemelen bunun sebebi, bir başkasıyla mutluluk adımlarımı atmadan önce kendi hayatımı biraz daha yalnız yaşamaya ihtiyacım olmasıydı. Bu karar verildiği zaman çantamı aldım ve kendimi en yakın otele attım. Kızgın ya da kırgın değildim… Sadece çok üzgündüm. Sorun şu ki, M ile böyle büyük bir hikaye yaşadıktan sonra kendimi bir ilişki için pek hazır hissetmiyorum. Bugüne gelirsek, yeni büyük aşk hikayemi bir kadınla değil; köpeğim Jumper ile yaşıyorum.”

Brahim Zaibat yeni kitabında Madonna'yı anlattı.

 

Nil Aycan hakkında 303 makale
14.09.1989

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın