Kısa Haberler: Nile Rodgers, Andy Cohen, Ariel Pink, Ariana Grande…

Nile Rodgers: Madonna ne diyorsa yap

Nile Rodgers, Q Magazine’e verdiği röportajda hayata dair altın kurallarından birinin şu olduğunu belirtti:

”Madonna ne diyorsa yap: Like a Virgin’ı yaptığımda Material Girl’ün ondan daha güçlü bir rakip olduğunu düşünmüştüm. Madonna ise aksine Like a Virgin’ın daha güçlü olacağını iddia ediyordu. Bense ‘Ama Material Girl on kat daha iyi’ diye düşünüyordum. Ama Madonna bana bunun bir kız olmakla, bekaretini kaybetmekle ilgili bir  şarkı sözünün ne kadar önemli olduğunu öğretmiş oldu.

Andy Cohen: Madonna normal bir insan

Andy Cohen, bazı sırlarını ortaya döktüğü ‘Andy Cohen Diaries’te Madonna hakkında şunları söyledi:

”Onun toplu uçağa bindiğini görüp şok olduğum zaman bana bunu her zaman yaptığını söylemişti. ‘Ben de normal bir insanım’ demişti. Hayır… Sürekli özel uçakla seyahat etmenin çok pahalı olduğunu ve Los Angeles’a o şekilde gidip gelinen parayla karnı doyabilecek birçok insan olduğunu söylemişti.”

Ariel Pink: Interscope Madonna ile çalışmamı istedi

Madonna ve plak şirketinin kendisi ile çalışmak istediği haberleri ve Madonna’nın menajeri Guy Oseary’nin bunu yalanlaması üzerine Ariel Pink şu açıklamayı yaptı:

”Ben sadece Interscope’un bana neden ihtiyaç duyduğunu yineliyordum. Bu benim fikrim değildi. Gazeteciler sözlerimi yanlış aktardı. Medya hep yalan söylüyor.”

Ariana Grande Madonna dinliyor

InStyle dergisinin Aralık ayı kapağı için kamera karşısına geçen şarkıcı Ariana Grande’nin çekim hazırlıklarında Madonna’nın Ray of Light ve Like a Virgin albümlerini dinlediği açıklandı.

Nil Aycan hakkında 303 makale
14.09.1989

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın