madonnaturkiye

LADY GAGA, MADONNA HAKKINDA KONUŞTU

Madonna Lady Gaga

Lady Gaga, yeni çıkacak albümünün promosyonu için Zane Lowe ile bir röportaj gerçekleştirdi.
Çocukluğu ve aşırı korumacı babası hakkında konuştu.
Zane Lowe ise, Gaga’nın hikayesini Madonna’nınkiyle karşılaştırarak, Madonna’nın da çok benzer bir hayatı(geçmişi) olduğunu belirtti.
Fakat Lady Gaga, Madonna’nın yüzlerce şarkısını yazdığı, prodüktörlüğünü üstlendiğini ve enstrüman çaldığı gerçeğini görmezlikten gelerek şu sözleri söyledi;
” Madonna ve ben çok farklıyız. Sadece söylüyorum. Ben bu karşılaştırmayı yapmazdım ve Madonna’ya saygısızlık yapmak istemiyorum. Kendisi çok iyi bir kadın ve inanılmaz büyük bir kariyere sahip. Kendisi gelmiş geçmiş en büyük pop yıldızı, fakat ben bir sürü enstrüman çalıyorum. Tüm şarkılarımı ben yazıyorum. Günlerimi stüdyoda geçiriyorum. Ben bir prodüktörüm. Şarkı yazarıyım. Benim yaptığım şey farklı.
Bir şov hazırlarken günlerce prova yapmıyorum. Benim şovlarım spontane gelişiyor. Kendime hata yapmam için izin veriyorum. Kusurlarımdan korkmuyorum.
Madonna ve benim aramda büyük farklar var ve bunu saygısızlık yapmak için söylemiyorum. Artık kimseyle hiçbir zaman karşılaştırılmak istemiyorum, ben buyum. Benim hayat hikayem, benim hikayem. Olayları ifade ediş biçimlerimiz çok farklı. Fakat benim babama karşı olan başkaldırım, ona kızgın olmam, onun bana kızgın olması.”