The Mirror ve Huffington Post’un haberine göre, Madonna 25 Şubat’ta yapılacak olan Brit Ödül Töreni’nde tam 20 yıl aradan sonra performans sergileyecek. Sanatçı, sahnede muhtemelen yeni albümü Rebel Heart’tan şarkılar seslendirecek olsa da kimi yetkililer törenin kapanışı için Kraliçenin en büyük hitlerinden oluşan bir megamix yapılmasını istiyor.

Haberi veren ve Madonna’ya yakın biri olduğu belirtilen kaynağın bu konudaki sözleri şu şekilde: ”Madonna maksimum etkiyi yaramak için olabildiğince çok insanın karşısında sahne almak istiyor. Ve bir Madonna performansı için Brit Ödülleri kadar tartışmalı olabilecek başka bir yer yok. Yeni müziğini piyasaya sürdüğünde Grammy’de sahne alacağını doğrulamıştı. Fakat yeni albümü Los Angeles’taki törenden daha bir ay sonra 9 Mart’ta yayınlanacak. Bu yüzden albüm çıkana kadar olabildiğince geniş bir platformda şarkılarını sahnede söylemek istiyor. Madonna Brit’te sahne almayı kafasında kesinleştirdi. Çok iyi eğlendirmesi ve ortaya güzel bir show çıkartması gerektiğini çok iyi biliyor çünkü yine ‘gündem konusu’ olmak isteyecektir.”

Başka bir kaynağa göre ödül töreninin performans sıralaması tam olarak kesinleşmedi ve şu an için herşey tamamen ”kurgusal”.

25 Şubat’ta Londra O2 Arena’da yapılacak olan törende Taylor Swift, Ed Sheeran ve Sam Smith de sahne alacak.

Nil Aycan tarafından yayınlandı

14.09.1989

Yorum Gönderin