Madonna hayranları isyanda! (Habertürk magazin servisi duygularmızı dile getirdi)

MDNA albümü ile ilgili yazıyı okumak için tıklayınız.

Duyarlılığı için habertürke teşşekkür ederiz.

Sohbete katılın

4 yorum

  1. Sayın admin.Ben de bilet satışı ile ilgili duygularımı dile getirmek istiyorum 🙂 Öncelikle forumunuza yazıldım ama giriş yapamıyorum,kendimi orada ifade etmek daha doğru olurdu gerçi.Sadece bir sorum var.Biletlerin (Peşin bile ödeseniz) kurye ile gönderileceğini bilet satışı yapılmadan önce herhangi bir yerde okumadım,bilseydim kartla ön kayıt esnasında alırdım.Şimdiye kadar Biletix’ten kuryeli bilet teslim almadığım için bileti aldığım gişenin de bu konuda birşey bilmemesi,hatta bilet satış şeklinin onlara da sürpriz olması (çünkü konfirmasyonu almam 45 dk kadar sürdü.Kaldı ki yazıcıları bozuktu 3 gün sonra teslim ettiler.) gibi bir takım talihsizliklerden sonra Biletix’i arayıp teslimatın nasıl ve ne zaman yapılacağını sordum.15 Nisan’dan sonra UPS ile dediler.Günler geçtikçe attığım diğer maillerde teslimat tarihinin neden hala belirlenmediği,teslimattan önce mail-sms vs yollayıp yollanmadığını,teslimat tarihlerinin şehirlere göre değişip değişmediğini vs öğrenmeye çalıştım ama bir şey bilmiyorlar.UPS’den de şimdiye dek gönderi almadım,evde beni bulamazsanız nasıl teslim oluyor biletler diye sordum,benden iletişim bilgilerimi istediler.Mail atmışım,IP’im belli,sorduğum soru belli daha ne iletişimiyse.BKM’ye mail attım cevap yok.Sizlerden detaylı bilgisi olan var mı diye yardım istiyorum.Organizasyonla ilgili sıkıntılıyım.Teşekkürler.

    1. Sorunuzun tüm yanıtlarını size mail olarak atarak yanıtladım

      1. Faydalı mailiniz için çok teşekkür ederim.Bugün Biletix’ten aldığım bilgiye göre 15 Nisan tarihini verdiler bana.Pazar gününe geliyor gerçi,herhalde pazartesi biletlerimize kavuşuruz.Sizin bilgilerinize ek olarak,ayrıca kurye ile bize ulaşamadıklarında Biletix bize telefonla veya mail atarak bileti nasıl teslim alabileceğimiz konusunda yönlendirme yapacakmış.

  2. Biletim geldi 🙂 Özel basılacak diyorlardı ama klasik Biletix bileti geldi,ben de 1993’teki gibi üzerinde tur için seçilen fotoğrafın olduğu bir şey zannetmiştim.Neyse,enseyi karartmaya daha fazla lüzum yok ,hepimize iyi eğlenceler 🙂

Yorum Gönderin