Madonna HRC üyelerine ve destekcilerine bir email gönderdi.

Madonna HRC üyelerine ve destekçilerine bir email gönderdi.

 

Sevgili eşitlik taraftarı dostlarım,
“Sevgi nefreti yener.” Bu, İnsan Hakları Kampanyası üyelerinin ve destekçilerinin, Amerika Birleşik Devletleri’nin dört bir yanında milyonlarca kişiye yayılan simgesel bir mesajıdır.

Ama şimdi Rusya’da, temel adalet ve onuru destekleyen LGBT insanları ve müttefiklerimiz, farklı bir gerçeklikle karşı karşıya. Onlar LGBT eşitliğine destek veren avukatları hedef seçip nefret etmeye başladılar. Hatta 2014 Sochi Olimpiyatlarına bir kaç ay kala, haydutların elindeki Ruslar adil para cezaları, taciz ve şiddet ile karşı karşıyalar.

Rus tarihinin tehlikeli bu anında, biz savunucuların konuşmak ve umut dolu mesajlarımızı dünyaya yaymak gibi bir sorumluluğumuz var. HRC’nin Sevgi Nefreti Yener Kampanyası’na katılma nedenim bu; dünyanın dört bir yanındaki adil fikirli daha çok insanın ayağa kalkması umudu ve Rus hükümetinin nefret kampanyasına karşı mücadele.

Şimdi, Rus halkına doğruda bu mesajı gönderebilmek için ve Rusya’daki LGBT savunucularına gereken desteği vermek için, Rusça “Sevgi Nefreti Yener” t-shirtlerini satın alın. Ve t-shirtlerinizi aldıktan sonra, sosyal medyada ‪#‎LoveConquersHate‬ etiketini kullanarak fotoğrafınızı paylaşın. Sizin yardımınızla, dünyaya basit bir mesaj verebiliriz.

Bu konuda hiç kuşkunuz olmasın; bu nefret dolu yasaların amacı, Rus LGBT’lerin dışlanmış hissetmesine sebep olmaktır. Değersiz. Tamamen yalnız.

Birlikte, Rus LGBT’lere dünyanın onların tarafında olduğu ve adalet için onları desteklemek isteyenlere, bu mücadelede yalnız olmadıkları mesajını gönderebiliriz. Her yerde ve herkes için sevginin nefreti yenme zamanı. Umuyorum ki bu mücadelede benimle olursunuz.

Saygılarımla,

Madonna Ciconne

Yorum Gönderin