madonnaturkiye

MADONNA, MALAWİ İÇİN 7,5 MİLYON DOLAR GELİR KAZANDI!

Cuma akşamı Miami’de gerçekleşen ve Malawi için 7.5 milyon dolardan fazla bağış elde eden Madonna, Ariana Grande’yi öptü ve sürekli seçimlerden ötürü Amerika’lı olmaktan utandığını dile getirdi.
Madonna kendine ait eşyalarından ayıklayarak gece de Ariana Grande’nin modellik yaptığı tur kostümünü, kendisinin koleksiyonunda bulunan bazı sanat eserlerini ve 1985’te Sean Penn ile olan ve Herb Ritts’in çektiği siyah-beyaz olan fotoğrafını açık arttırma ile sattı.(Düğün fotoğrafı 230.000 $’a satıldı)
Geceye Sean Penn’de katılarak, açık arttırma da tekliflerde bulundu, sahneye çıkarak Madonna ile gelenlerin daha yüksek fiyat vermeleri için baskı da bulundu.
Parti cumartesi sabahına kadar sürdü, Madonna 1 saatlik özel performansını gerçekleştirdi. Geceye Leonardo Di Caprio, Chris Rock, Courtney Love, James Corden gibi isimlerde katıldı.
Madonna, performans sırasında işlemeli pembe bir palyaço üstü ile jartiyer çorap giydi. Seçimlerle ilgili düşünceleri hakkında konuştu, Hillary Clinton’a oy verenlere seksüel performanslar sergileyeceğini söyledi.
Madonna utanarak Donald Trump ile yatağa girdiğini söyledi fakat daha sonra bunun bir dergi çekimi olduğunu belirtti ve Trump’in orada bile olmadığını söyledi ve kendisinin ucuz çarşaflarından bahsetti;
” Çarşaflar Mısır pamuğundan bile yapılmamıştı gerçi kendisinin müslümanlar hakkında düşüncelerini biliyoruz değil mi?”
Performans dahilinde Madonna, Britney Spears’ın hit şarkısı ”Toxic”i yavaşlatılmış şekilde coverladı ve şarkıyı söylerken arkadaki ekranda Donald Trump’ın fotoğrafları gösterildi.
Daha sonra Madonna, masalara çıktı bir seyirciye kucak dansı yaptı ve sahnede bulunan sandalyeyi de açık arttırma da satmak istedi bu paranın Malawi’deki bir kızın okul masraflarına gideceğini söyledi. (Sandalye 10.000$’a satıldı)
Madonna, American Life şarkısını söylemeden önce şu sözleri söyledi;
” Amerika’lı olmak beni gerçekten çok utandırıyor, bir insan olarak beni gerçekten çok utandırıyor!”

 

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com