madonnaturkiye

Madonna’dan Grammy Sonrası İlk Röportaj

57. Grammy Ödül Töreni’nden bir gün sonra hala yatağında yatmakta olan Madonna, Ryan Seacrest’ı arayarak bir radyo röportajı yaptı. Madonna, bunun şimdiye kadarki en çökmüş halde yaptığı röportaj olduğunu belirtti.

Madonna, Grammy gecesi için şunları söyledi:

”Kendimi inanılmaz hissettim. Canlı tv show’u yapmak kesinlikle çuvallamamanız gereken birşeydir. Yanlış gidebilecek birçok şey var. Çok fazla prova yapmıştım ve gerçekten güzel geçti. Oradakilerin unutmuş olduğu tek şey bana kayışa asılıyken ne zaman dikleşmem gerektiğini söylemek oldu. O gergin bantta arkaya doğru uzanıkken ”Artık dikleşebilir miyim? Kamera beni hala çekiyor mu?” diye söylendim. Herkesin ihmal ettiği tek şey oydu. Sonunda kendimi dikleştirdim ve ‘Lanet olsun, sırtım mahvoldu’ dedim.”

Kırmızı halıda kalçalarını göstermesi konusunda şunları söyledi:

”Heyecanlı, rastgele gerçekleşen bir andı. Yürürken açık değildi. Birden kaldırdım elbisemi. Çıplak kalçalarımı herkes görmüştü zaten. Kısa bir süreliğine değil, sadece 90’lardan beri değil. Hem devir ‘popo devri’ değil mi? Nasıl desem… sadece eğlenmek ve şımarıklık yapmak istedim. Kasıtlı yapmadım. Bu, benim isyankar kalbimin bir parçası.”

Diplo için şunları söyledi:

”Diplo’nun inanılmaz bir cazibesi var fakat adamda dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite sorunu mevcut. Sürekli dikkatini toplamak zorunda kalıyoruz… Ben hep okul öğretmeni gibi ‘Çocuklar, çocuklar, bu şarkıyı bitirmeliyiz! Gevezeliği bırakır mısınız? O kızla konuşmayı kes. Hayır, kırmızı halı davetine gitmek için buradan çıkmana izin yok.’ gibi şeyler diyordum. İnsanların kendi kişisel özellikleri ve çalışma alışkanlıkları var. Geç saatlere kadar çok fazla çalıştım. İnsanların garip çalışma zamanları var. Sürekli ‘Bakın, üç saat içinde uyanmış olmam lazım çünkü çocuklarım okula gidecek’ dedim durdum.”

Mike Tyson hakkında şunları söyledi:

” Numarasını buldum ve onu aradım. En son HBO’da belgeselini izlemiştim ve onun çok eğlenceli ve ilham verici olduğunu düşünmüştüm. Onun, yazmış olduğum ‘Iconic’ şarkısında olmasını istedim çünkü onun gerçekten ikonik biri olduğuna inanıyorum. Kendisi çok fazla şey atlatmış bir insan… Kaç kez cehenneme gitmiş ve geri dönmüş… Onun gibi pek insan yok artık. Adam dünyadaki yerini kendi oluşturmuş.  Çok çalışmış. O bir efsane. Onun gibisi yok. Bu yüzden kendisini albümümde istedim. Rap yapmıyor ya da şarkı söylemiyor. Şarkıda ‘en iyisi’ olmak ve en iyisi olmanın yolları hakkında gelişi güzel konuşuyor. O kadar harikaydı ki… Aslında favorilerimden biri oydu. Tek istediği şey kırmızı şarap oldu.”

”Turneye çıkacak mısın?” sorusuna şu cevabı verdi:

”Evet turneye çıkacağım. Ben bir sahne kızıyım.”

”İnsanlar ‘Living For Love’ ile ilgili neyi bilmeli?” sorusuna şu cevabı verdi:

”Şarkı, kötü bir durumu iyi birşeye çevirmek hakkında. Kalbinin kırılması ve acı çekmek yerine ondan ders alıp yükselebilmek hakkında. Daha iyisini hakkettiğimizi hatırlamamız gerek. Umarım bu şarkı insanlara ilham verir çünkü hepimizin kalbi kırılmıştır. İnsanlar aşk sonrası daha acı dolu olur. Ben olmam. Ben iflah olmaz bir romantiğim. İşte şarkı da bununla ilgili

 Röportajın Tamamını Dinlemek için:

http://www.iheart.com/show/On-Air-with-Ryan-Seacrest/

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın