Jonathan Ross Show’dan İlginç Detaylar!

Daha önce de belirttiğimiz gibi Madonna dün Londra’da Jonathan Ross Show’a katıldı. 14 Mart’ta yayınlanacak olan programın bazı detaylarını sizler için derledik. Programı seyirci olarak izlemiş olan Ozan Kazaker’den orada yaşananlarla ilgili bilgiler aldık. Kendisine teşekkür ederiz. İşte, programa dair önemli ve eğlenceli notlar 🙂 :

– Sempatik ve şirin tavırlarıyla dikkat çeken Madonna ile yaklaşık 2,5 saat çekim yapıldı ve herkes çok eğlendi. Fakat program yayın için makastan geçirilerek ortalama 1 saate düşürülecek.

– Madonna, programın başında biraz gergindi ve yüzükleriyle ve eldivenleriyle oynuyordu. Fakat zamanla açıldı ve rahatladı. Martini içmek istedi. Gelen martiniden bir yudum alınca yüzünü buruşturdu.

– Madonna, oturduğu koltuğun fazla yumuşak olduğunu ve kendisini yuttuğunu söyledi. Bunun üzerine Ross ona üzerine oturması için bir dosya verdi. O da yetmeyince Madonna altına kendi ceketini de yerleştirdi.

– Madonna,  siyah matador kostümüyle Living For Love’ın bir remix versiyonunu iki kez canlı olarak seslendirdi. Performansın Vogue dansı kısmında karşıdan biri hareketleri yaparak onun hatırlamasını sağlıyordu.  Marc Jacobs tasarımlı uzun siyah bir elbise ile de üç kez Ghosttown’ı seslendirdi. Birden fazla söylemek zorunda kalmasının sebebi bazı sözleri yanlış söylemiş olmasıydı. Ghosttown’ı ikinci seslendirişinde şarkının ortasında dayanamayıp güldü. Üçüncü kez söylerken seyircilere ”Bana eşlik ederek sözleri hatırlatın. Yoksa tekrar söylettiriyorlar.” dedi tatlı bir tavırla.

– Ross, programa Madonna’nın Brit Ödül Töreni’ndeki düşme anından bahsederek başladı. Madonna, kalçalarına birşey olmadığını fakat kafasını çarptığını ve boynunu incittiğini söyledi. ”İki sevimli Japon dansçım beni çektiğinde iki seçeneğim vardı: Ya boğulacaktım ya da düşecektim. Ben de düşmeyi seçtim. Nasıl düşüleceğini biliyorum. Atımdan çok düştüm.. Akli dengemin yerinde olduğundan emin olmak için sabah 3’e kadar elinde fenerle başımda biri bekledi… İzlemek istemiyorum. İzlettirmeyin bana. Tam bir kabustu. Herkese bir korku gösterisi yaşattım. Canlı televizyon gösterisi yaparken daima çok gergin olurum. Şarkı söylerken hata yapmamalısınız. En kötüsü de merdivenlerden düşmek olur. Ben tehlikeli show’lar yapmayı severim ama asıl tehlike buydu. Artık pelerin falan yok. Pelerin korkusu sona erdi” diye ekledi.

– Madonna, Ross’un kullandığı ”peculiar (özel eşya)” kelimesini ”mercubial” diye anladığı için çok şaşırdı ve bu kelimeyi hiç duymadığını söyledi. İlerleyen dakikalarda Madonna, hiçbir anlam taşımayan ”mercubial” kelimesini cümle içinde kullanarak güldü.

– Sonbaharda turneye çıkacağını ve turnenin 2016 yılında da devam edeceğini söyledi. Turne bittikten sonra film çekeceğini söyledi.

– Çok yaşlanıp artık istediği gibi show’lar yapamayacak hale geldiğinde stand up yapmak istediğini söyledi. Çok komik biri olduğunu ve çevresindeki insanları hep güldürdüğünü söyledi. Jonathan Ross üzerinde bir kaç deneme yaptı ancak Ross esprileri anlamadı.

– Ross, Guy Ritchie ile neden ayrıldığını sorduğunda, ”Doğru insandı fakat yanlış zamandı. Farklı şeyler istedik.” diye cevap verdi. Ross ”Veni Vidi Vici” şarkısının boşanma ile ilgili olan kısmını Ritchie’ye mi yazdığını sorduğunda ise ”Hayır. O kısmı NAS söylüyor ve o yazdı.” dedi.

– Kızı Lola eğitimi için şehirden ayrıldığında hayatındaki en büyük kalp kırıklığını yaşadığını söyledi. Kızının izni olmadan onun fotoğraflarını Instagram’da paylaşmadığını söyledi. Kızının çok yetenekli olduğunu, sinema ve müzikte kendini yeterli hissettiği ve istediği zaman geri döneceğini söyledi. Ayrıca Lola’nın, Madonna’ya kendisinin Grammy’de kırmızı halıda kalçalarını açtığı fotoğrafı göndererek ”Anne, gerçekten mi?” diye yazdığını söyledi.

– Ross, ”Devil Pray” şarkısındaki uyuşturucuyla ilgili sözlerden bahsederek ”Çocukların uyuşturucu kullansa ne yaparsın?” diye sordu. Madonna da ”Ben onlara hiçbirşeyi asla yapmamaları gerektiğini söylemem fakat daima akıllıca seçimler yapmalarını öğütlerim. Ben de zamanında denemiştim ve verdiği duygu hiç hoşuma gitmemişti. Vücudumdan atmak için galonlarla su içerdim.” diye cevap verdi.

– Seyircilerden sorular alındı. Bir adam ”15 yıldır sevgilim yok, ne yapmalıyım?” diye sordu Madonna’ya. O da, ”Kişisel temizliğine dikkat et, giyimine özen göster ve dişlerini fırçala.” dedi. Adam ayağa kalktığında da boynundaki büyük kolyeyi kastederek ”O kolyeyi bence takma.” dedi.

– Ross, Sex Book için pişman olup olmadığını sorduğunda, ”Kesinlikle pişman değilim. Başkalarının beni sömürmesine müsaade etmektense ben kendimi sömürdüm. Kontrol bendeydi.” dedi.

– Lady Gaga ya da BBC hakkında birşey söylemedi. Miley Cyrus’u çok sevdiğini söyledi. Kanye West ile çalışmayı çok sevdiğini söyledi.

– Menajeri Guy Oseary, stilisti B. Akerlund ve kuaförü Andy Lecompte de oradaydı ve her arada en az altı kişi gelip Madonna’nın saçını, makyajını ve kıyafetini düzelttiler.

– Michael Jackson ile çalışmayı çok istediğini, bunu planladıklarını fakat boş zamanlarının bir türlü uyuşmadığını söyledi.

– Çocuklarına Vogue’dan önceki şarkılarını dinlettirmediğini, 90’lara anca alıştırdığını ve 80’leri dinlemeleri için onları zorlamadığını söyledi. Ross, ”Çocuklarının hepsi evden gittiğinde ne yapacaksın, kedi mi alacaksın?” diye sorduğunda, ”Hayır. Ben de kediyim. Bir aslan burcuyum ve enerjimiz uyuşmaz.” dedi.

– Jean Paul Gauilter ile çalıştığı dönemin en sevdiği dönem olduğunu söyledi.

– Kardeşi Christopher Ciccone’nin kendisi hakkında yazdığı kitaptan sonra onunla uzun bir süre konuşmadığını fakat sonradan konuşmaya başladığını söyledi. ”Asıl aile kendi yarattığın ailedir. Güvendiğin, sana sadık olan kişilerdir.” dedi.

– Ross, ”18 yaşında New York’ta taksiden yeni inmiş Madonna ile karşılaşsan ona ne derdin?” diye sorduğunda, ”Kemerini bağla. Sarsıntılı bir yolculuk olacak, derdim” dedi.

– Her sahneye çıktığında ve yeni bir şey yayınladığında çok heyecanlandığını söyledi.

 

 

 

Nil Aycan hakkında 303 makale
14.09.1989

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın