Lady Gaga: Madonna’yi Umursamiyorum

Madonna Lady Gaga

Yeni albümünü yayınlayan Lady Gaga, bugünlerde verdiği röportajlarda sık sık Madonna’ya değiniyor. Son olarak Howard Stern röportajında konu yine Madonna’ya geldi.

Howard Stern: Madonna’nın garip bir şekilde seni kıskandığını düşünüyorum. Bu görüşe katılıyor musun? Spot ışıkları altındasın. 40 milyon Twitter takipçin var. Kayıtlar satıyorsun. Büyük turnelere çıkıyorsun.
Lady Gaga: Bilmiyorum…Pekala, yani birçok şey var. Sanırım bunu yorumlayabileceğiniz çok fazla bir yol yok. Beni sevmediğinden dolayı üzgün olmadığım için sinirli olduğunu düşünüyorum. Çünkü beni sevmemesini umursamıyorum.

Howard Stern: Bu seni etkilemedi mi?
Lady Gaga: Hayır, umursamıyorum.

Howard Stern: Bu ünlü kavgaları seni kişisel olarak nasıl etkiledi?
Lady Gaga: Kişisel olarak etkilenmedim. İnsanların yazdığı bu kavgalar tek taraflı. Buradaki benim ve birileri kendi kinlerini bana kusuyor.

Howard Stern: Perez Hilton senin iyi bir arkadaşındı. Ona kızgın mısın yoksa değil misin?
Lady Gaga: Gerçekten artık umursamıyorum. Bu noktada çok saçma. Saçmalık. Bütün bunlar gerçekten Madonna’dan kaynaklandı. İşte merkezi bu. Hiç kimse bunu söylemedi veya kabul etmedi. Bu çok saçma.

Howard Stern: Ne demek istiyorsun? Madonna, Perez Hilton kavgalarının merkezinde mi yer alıyor?
Lady Gaga: Evet, her zaman sidik yarışı vardır…”Onun meşalesini aldı mı? O yeni Madonna mı? Ona daha fazla dayanacak mı… veya dayanmayacak mı? Bazı insanlarla birlikte bunlar, ben tahtı tehdit ettiğim için var. Senin kahrolası tahtını istemiyorum. Hayır, teşekkürler. Benim kendi tahtım var. Ben hiçbir tahtı istemiyorum. Kendimi bir kraliçe olarak görmüyorum. Kendimi hayranlarımdan biri olarak görüyorum. Hepsi bu.

Howard Stern: Küçük canavarların senin için sorumluluk almış gibi görünüyor. Onlar koruyucu.
Lady Gaga: Bence aslında böyle değildi… Birkaç yıl önce Madonna ile olan tüm bu tartışmalardan sonra. Herkesin beni nişan almaya başlaması bir çeşit kapının açılmasına sebep oldu. Bence onlar saldırıya uğradıklarını düşündü. Çünkü her zaman bir sürü basın ve insanlar vardı. Biliyorsun… “Gaga bitti. O bir kopyacı. O kimsenin düşündüğü gibi değil.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın