Madonna bu yıl 500 milyon doların üstünde bir para kazanacak !!!

Madonna şu an MDNA Turnesinin biletlerinden 300 milyon dolarlık bir hasılat elde etti. İlk başta 240 milyon dolarlık bir satış elde edilmişti. Güney Amerika ya yeni konserler eklenince oradan 40 milyon dolarlık daha bilet satışı elde etti. İlerleyen zamanlarda turnenin bir ayağınında Avustraya uzanacağı söylenmekte….

Turne beraberinde offical madonna ürünleri turne alanlarında satışa sunulacak. Bu satışlardan 75 milyon dolar beklenmekte.

Madonna geçtiğimiz günlerde yeni parfümün tanıtımı yapmıştı.Parfüm tüm dünyada satışa çıktı. Truth or Dare parfümünden 60 milyon dolarlık satış elde edileceği ön görülüyor.

Madonna Smirnoff firması ile 10 milyon dolarlık bir anlaşma yapmıştı. (Turne tanıtımı, spotlar ve de Madonna yazısı baskılı vokta şişeleri için ) Buradan 10 milyon dolarlık bir kazanç elde edildi.

MDNA turnesi bittikten sonra turne nin konser çekimi bir televizyon kanalında yayınlanacak. Arından da Turne dvd si yayınlacak. Buradan da 10 milyon dolarlık bir satış bekleniyor.

Perakende uzmanları Madonna’ nın yarattığı Material Girl giyim firmasında ve de yakında çıkacak Macy iç çamaşırlardan 5 milyon dolarlık bir para kazanacağını ön görüyorlar.

Anlaşılan 2012 yılının en çok kazanan isimi Madonna olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın