Art For Freedom” Projesinin Yeni Konugu David Blaine Oldu

madonna art for freedom

 

Madonna, dünyanın dört bir yanında yaşanan zulmü ve hoşgörüsüzlüğü konuşmak, ele almak, cevaplandırmak ve protesto etmek için başlattığı “Art For Freedom” projesinde yeni adımlar atmaya devam ediyor. Madonna “Art For Freedom”ın bir parçası olarak toplumsal adaleti geliştirmek için çalışan kişi ve kuruluşlar için bir destek programı başlattı. Buna göre önümüzdeki yıl boyunca her ay bir sanatçı bu projeye destek verecek. Programın Aralık ayındaki konuğu ise David Blaine oldu. Madonna ve David Blaine, gönderilen çalışmaları birlikte inceleyecek. İncelemeler sonunda çalışması en çok beğenilen kişinin seçtiği kar amacı gütmeyen kuruluşa 10.000 dolar değerinde bağış yapılacak.

Madonna konu hakkında bir açıklama yaptı: “David’in konuk küratör olarak yer alacağı için çok heyecanlıyım. Bu, ‘Art For Freedom’ın sanatçıları bir araya getirerek dünyayı değiştirmesi için sadece bir başlangıç.”
David Blaine tarafından yapılan açıklama: “ Madonna, her zaman inanılmaz bir ilham kaynağı olmuştur. ‘Art for Freedom’ın bir parçası olmam için beni davet etti. Bu, sanatçıları bir araya getirmek için inanılmaz bir platform ve parlak çalışmaları görmek için sabırsızlanıyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın