Dj Dahi: Madonna’nın yeni albümü beklenenden çok farklı olacak

Son albümü için Madonna ile birlikte çalışan isimlerden DJ Dahi, Life+Times’a Kraliçe ile olan işbirlikleri hakkında konuştu:

”Onunla son bir aydır beraberim. Ben ve arkadaşım Blood Diamonds albümün güzel bir kısmı üzerinde çalıştık. Bu benim için yeni bir deneyim. Madonna ile çalışmak beni yepyeni yaratıcı bir dünyaya soktu. Çünkü albümün çok büyük bir kısmını ben yaptım. Tek şarkı üzerinde çalışmak ve sadece melodileri ayarlamaktan bahsetmiyorum. Stüdyoda beraberiz ve çalışmayı beraber sürdürüyoruz. Her şey işbirliğine bağlı. Bu olay sayesinde sanatçılarla birlikte çok daha fazla çalışmayı ve onlarla ortaya yeni şeyler çıkartmayı istediğimi anladım. Melodiler yapıp onlara göndermek de iyidir ancak o zaman bir aranızda bir bağlantı oluşmuyor. Fakat Madonna’yla çalıştıktan sonra herşeye çok daha iyi odaklanmaya başladım.”

”Albüm muhtemelen gelecek sene piyasaya sürülecek. Herkesin seveceğini umuyorum. Ve herkesin beklediğinden çok daha değişik birşey olacak. İnsanlar ”Nasıl yani?” diye düşünecek.”

”Bu fırsat bana başta söylenti yoluyla ulaşmıştı. Madonna müziğimi seviyormuş ve tarzımın hayranıymış. Bana, benim müzikal anlayışıma değer verdiğini söylemişti. Şu ana kadar yaptığım müziklerin hepsinde rapçilerle ve R&B sanatçılarla çalışmıştım fakat alternatiflere de yer vermem gerekiyor. Müziğim hakkında hayranı olduğu başka şeyler de var. Bana bunu demesinden çok hoşlanmıştım. ‘Tamam, hadi çalışalım’ demesi de çok hoşuma gitmişti. Ben Madonna ile çalışıyorum ve tek yapmam gereken kendim olmak.”

Dj Dahi Madonna'nın yeni albümü beklenenden çok farklı olacak

 

 

Nil Aycan hakkında 303 makale
14.09.1989

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın