D&R Madonna’ nın MDNA albümünün yarın tüm magazalarda satışa sunulacağını açıkladı!

D&R Madonna’ nın MDNA albümünün  yarın tüm magazalarda satışa sunulacağını açıkladı. Bilgilendirme için Hakan arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Madonna’ nın yeni albümü MDNA 26 Mart Pazartesi günü tüm dünya ile aynı anda ülkemizde  yayınlacağını aylar öncesinden duyuruldu. Madonna bu yaz ülkemize turne kapsamında geleceği için. Albüm de 26 Martta çıkacaktı. Bugün  bir çok ünlü mağazaları aradık. Hiç biri albümün gelmediğini dağıtımın olmadığı dile getirdi. Bizde bu albümü dağıtacak olan firmayı aradık albümün dağıtımını daha bugün yapacaklarını dile getirdiler. Albüm şu an Dünya nın her ülkesinde satılıyor. İnsanlar albümleri alıyor. Madonna yeni turnesinin avrupa açılışı ilk bizim ülkede yapacak olmasına rağmen albümler ortalıkta yok ! Albümün ilk bizim ülkede yayınlanması gerekirken her zaman ki gibi en son yayınlayan ülke konumuna düşüyoruz. O kadar fazla reklam ve promosyon yapıldı ki albüm tüm dünya ile aynı anda bizde de yayınlacak diye. Denilen hiç bir şey yapılmadı.

1 yorum

  1. Avrupa müzik bu dağıtımı eline gözüne bulaştırdı,biraz önce İzmir Alsancak D&R’a gittim ,orada yakın bir arkadaşım sorumlu hala albümlerin gelmediğini ve bazı siparişlerin dinleyiciler tarafından iptal edildiğini söyledi.

    Bu kadar tantana yapan Avrupa Müzik bir işi beceremedi,yuh…

Bir yanıt bırakın