Dua Lipa, Madonna İle İş Birliğinden Bahsetti

Dua Lipa, Ash London LIVE ile yaptığı röportajda “Levitating” şarkısının yeni versiyonuna ve Madonna ile iş birliğine değindi:

“Hem Madonna hem de Missy Elliott ile çalışmak ve ikisinin yer aldığı bir şarkıya imza atmak her zaman hayalimdi. Şarkının yakında çıkacağını bilsem de hala inanılmaz geliyor.

İlk başta The Blessed Madonna ile çalışmaya başladık ve şarkının eğlenceli bir kulüp versiyonunu yapmak istedik. Sonra menajerimle bir görüşme gerçekleştirdim. Bilirsiniz eğer bir şeyi söylemezseniz onu alamazsınız. Bu yüzden bunu söylemem gerektiğini hissettim. Ben bu tarz şeylere inanan biriyim. Bazen bir şeyleri söyledikten sonra beklerim ve onların olmasını umarım. Kulağa neyin harika geleceğini bilirsiniz: Madonna ve Missy Elliot!

Ve oldu! Açıkçası hayır diyeceklerini veya içlerinden sadece birinin evet diyeceğini düşünüyordum. Belki ikisi de çok meşgul olduklarını söylerdi. Belki de doğru zaman değildi. Ama ikisi de e-maile ‘Evet, buna hazırız!’ ,’Parçayı sevdik.’ tarzında geri dönüş yaptı. Bunu dinlemeniz için sabırsızlanıyorum gerçekten çok özel bir şarkı.”