HAKİM HEM MADONNA’YA HEM GUY RITCHIE’YE VELAYETİ SAVAŞA DÖNÜŞTÜRDÜKLERİ İÇİN FIRÇA ÇEKTİ!

Madonna Guy Ritchie

Madonna’nın avukatları Guy Ritchie’nin mahkemeye karşı gelmekten ötürü tutuklanabileceğini açıkladı. Dün Manhattan’da gerçekleşen mahkemede Madonna Yeni Zelanda’da, Guy Ritchie’nin Londra’da olması sebebiyle ikisi de mahkemeye telefonla katıldı.
Madonna’nın avukatı Elenor Alter, Guy Ritchie’nin Rocco’yu boşanma davasında kabul ettiği anlaşma nedeniyle New York’a getirip, problemi çözmeleri gerektiğini söyledi.
Alter ayrıca; ”Ritchie Rocco’nun onunla yaşamasının daha iyi olduğunu söylüyor. Belki de haklıdır,bilmiyorum. Fakat uygun prosedür New York’a gelip şartların değişmesini talep etmesi. Kendisi Rocco’ya mahkemeye itaat etmenin önemli olmadığını öğretiyor ve bu durumda Rocco’ya en önemli zararı veren şey bu.” ifadesini kullandı.
Guy Ritchie’nin avukatı Peter Bronstein öfkeyle Madonna’nın avukatlarının talebini kabul etmedi ve Ritchie’nin tutuklanmasının henüz değerlendirilmediğini söyledi. Ayrıca Madonna ve Guy Ritchie’nin direkt birbirleriyle konuş arak bir anlaşma planı yaptıklarını ve bunun 24 madde içerdiğini belirtti. Bronstein Hakim Kaplan’ın Aralıkta Rocco’nun New York’a dönmesi gereken emrinin mahkeme tarafından kaldırılmasını istedi fakat hakim şiddetle bu isteği reddeti.
Hakim Kaplan hem Madonna’yı Hem Guy Ritchie’yi azarlayarak Rocco’nun bu davanın kapanmasını istediğini söyledi. Kaplan ; ”Açıkçası iki tarafta hayatlarını açık şekilde yaşamayı seçmişler (medyadan bahsediyor) fakat Rocco bunu istemiyor. Rocco bu durumun ve kendisini ilgilendiren konunun artık bitmesini ve ailesinin bunu en özel şekilde yapmasını istiyor.” dedi.
Dava 1 Hazirana ertelendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın