Katy Perry, Madonna’nın “Art for Freedom” projesine yer alıyor!

Katy Perry, Madonna'nın Art for Freedom projesine yer alıyor

“Art for Freedom” projesi kapsamında yollanan çalışmaları bu ay Katy Perry, Madonna ile beraber işbirliği yaparak artforfreedom.com adresinde sergilenecek günlük çalışmaları belirleyecek. Eylül 2013’ten bu yana ” Art for Freedom” 3.000’den fazla başvuru aldı.

Madonna’nın açıklaması:

Sanat dünyayı değiştirebilir, ama ilk önce görülüp duyulmaya ihtiyacı var. Katy Perry ve ben size özgürlüğün sesini 2014’te nasıl savunulacağını soruyoruz. Bu insan haklarını değiştirecek bir yıl olabilir ve biz sizin bunun bir parçası olmanızı istiyoruz. Sizin sesinizi duyalım.

Katy Perry’nın açıklaması:

Özgürlüğü müzikle kendimi ifade ettiğim için çok şanslıyım. Şimdi bütün inanılmaz derecede yaratıcı KAtycat’leri özgürlüğü nasıl ifade etme yeteneklerini bana ve Madonna’ya göstermeleri için çağırıyorum. 2014’ün harika bir sosyal değişim yılı olabileceğine inanıyorum. Hep beraber insan haklarını savunabiliriz.

“Art For Freem” girişimini bir parçası olarak, Katy Perry Madonna ile çalışarak Ocak ayında insan hakları için yapılan eşsiz görünümlü yaratıcı çalışmayı seçecek. Kazanan kişiye Madonna ödül olarak 10.000 dolar verecek fakat ödül kar amacı gütmeyen bir kuruluşa aktarılacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın