Madonna Gerçeği Give Me All Your Luvinin tanıtım başarısı

Madonna “MDNA” albümünden çıkan ilk teklisi “Give Me All Your Luvin”in tanıtımı için Clear Channel seçti. Parça ABD, Fransa, İspanya, İsveç, Norveç, Singapur, Belçika, Finlandiya ve İngiltere’de Clear Channel’a ait 1600’den fazla dijital ekran ve ortak radyo istasyonları ile web sitelerinde yayınlandı. “Give Me All Your Luvin” Outdoor’un New York Times Square, Las Vegas Fashion Island, Londra Picadilly Circus, Paris La Defense, Norveç Oslo Central Station, Helsinki ve Norvec’teki yüksek görünürlüğe sahip devasa billboardlarda gösterildi.

Tanıtımdan önce, tanıtım sırasında ve tanıtım sonrasında Madonna’nın o an çekilen fotoğrafları Clear Channel dijital billboardları vasıtasıyla metrolarda, AVM’lerde, tren istasyonlarında ve barlarda yayınlandı.

Şarkının tanıtım videosuda Clear Channel Outdoor’un New York Times Square, Las Vegas Fashion Island, Londra Picadilly Circus, Paris La Defense, Norveç Oslo Central Station, Helsinki ve Norveç’teki yüksek görünürlüğe sahip devasa billboardlarda gösterildi.

Clear Channel’ın yaptığı bu tanıtım Madonna’nın “Give Me All Your Luvin” parçasını bir gün içersinde 150 milyon kişiye ulaştırdı.

Yorum Gönderin