Madonna hiç bu kadar eğlenmemişti

Madonna hiç bu kadar eğlenmemişti

Dünyaca ünlü pop yıldızı , Ibiza Adası’nda kendisi için organize edilen sürpriz doğum günü partisinde sahne alan Türk müzisyenlere hayran kaldı.

Uzun zamandır ‘yla çalışan Türk fotoğrafçı Mert Alaş’ın Madonna için sürpriz olarak organize ettiği doğum günü partisinde müzisyenlerle sahnede “La Isla Bonita” parçasını söyleyen 56 yaşındaki şarkıcı, Instagram’dan paylaştığı fotoğrafın altına, “Türkiye’nin en iyi müzisyenleri” diye yazarak memnuniyetini dile getirdi.

Madonna’nın Türk müziğinden çok etkilendiğini ifade eden kanun ustası Hakan Güngör’le sürpriz doğum günü partisi hakkında konuştuk.

-Madonna’nın doğum günü partisindeki kırılma anı sanırım sizin La Isla Bonita şarkısını çalmanız oldu değil mi? O anları anlatır mısınız?
-Türkiye’den enstrümanında virtüöz olmuş 5 arkadaş olarak kalitesi ve şovu çok yüksek, Türk melodilerinden oluşmuş bir repertuarla Madonna’ya performans sergilerken birden bire “La Isla Bonita”ya girmemiz performansın büyük sürprizi ve top noktası oldu. Madonna baştan beri gizleyemediği hayranlığını ve memnuniyetinin yanı sıra şarkısını çalmaya başladığımızda şarkıya eşlik etmesiyle olaya kendisini de dahil etmiş oldu. “La Isla Bonita”yı Türk sazlarıyla orijinali gibi çalarken bir anda orient bir anlayışa çevirmemiz ve buna Oryantal Didem’in eklenmesi ile şov başka bir boyuta geçti ve oradaki yakın arkadaşları, kızı ve Madonna’nın ayaklanarak müthiş ve samimi bir dans şovunun ortaya çıkmasına sebep oldu.

-Gecenin devamında neler oldu?
-Performansımız esnasında gösterdiği reaksiyonlarla, tek tek her birimizle ve enstrümanlarımızla ilgilenmesi, yanındakilerden bilgi almış olması Türkiye’de ve Türk müzisyenleri ile bir proje yapmazsa üzüleceğini belirtmesi ve ayrılırken tekrar görüşeceğiz demesi bizde böyle bir izlenim yarattı…

-Mert Bey’le gece sonunda nasıl bir değerlendirme yaptınız?
-Mert Bey’le bir değerlendirme adı altında değil ama Mert Bey’in, Madonna’nın uzun zamandır bu kadar eğlendiğini ve olaya bu kadar dahil olduğunu ve bundan dolayı çok mutlu olduğunu söylemiş olması, bizi çok mutlu etti. Bunun arkası gelecek demesi de bize başka organizasyonların arkadan geleceğinin habercisi oldu.

Kaynak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın