Madonna’dan Kendisine Destek Olan Hayranlarına Büyük Teşekkür

Geçtiğimiz günlerde, BBC Radio 1’ın Madonna’nın yaşı gerekçesiyle şarkılarını çalmadığı ortaya çıkmıştı. Buna içerleyen Madonna ise Instagram’da 1992 yılında Jonathan Ross Show’da yaş ayrımcılığıyla ilgili söylemiş olduğu cümleleri paylaşarak tepkisini dile getirmişti.

Radio 1’ın bu tutumuna öfkelenen Madonna hayranları, kanalın bütün sosyal medya hesaplarına hücum ettiler. Dört gün boyunca kanalın Twitter, Facebook ve Instagram hesapları ”Madonna’nın Living For Love şarkısının çalınmasının istendiği ve Madonna’nın hala ne kadar çok sevildiğini” ifade eden mesajlarla doldu taştı. Öyle ki, bu inanılmaz hücum bazı basın organları tarafından haber haline getirildi. Dahası, Madonna ve bazı diğer sanatçılara uygulanan yaş ayrımcılığına dayalı yayın engelinin kalkması için change.org’da imza kampanyası başlatıldı. Kampanyayı imzalamak için:

https://www.change.org/p/bbc-radio-1-remove-bbc-radio-1-ageist-ban-on-madonna-others-now

Hayranlarının bu tepkileri ve desteği sonucunda mutlu olan Madonna, sevincini yine Instagram aracılığıyla dile getirdi. ”Siz hayranlarıma destekleriniz için çok teşekkür ediyorum!!!! Bu benim için çok şey ifade diyor. <3 Hepimiz aşk için yaşıyoruz!” açıklamasıyla beraber kendi fotoğrafını paylaşan Kraliçe, ardından ”Aman Tanrım! Teşekkür ederim arkadaşlar! Sizi seviyorum <3 İsyankar Kalpler gerçek aşk <3” açıklamasıyla birlikte konuyla ilgili bir gazete haberini paylaştı. Madonna’nın paylaşmış olduğu gazete haberinde yazanlar ise şu şekilde: ”Fanlar Çıldırdı: Madonna hayranları, sanatçının yeni single’ının çalınması için Radio 1’ı bombardımana tuttu. 56 yaşındaki sanatçının ‘Living For Love’  single’ı, yaşı gerekçesiyle kanalın çalma listesine dahil edilmemişti. Bu durum sanatçının hayranlarını sosyal medya üzerinden harekete geçirdi. Bir hayranı, ‘Ben 17 yaşındayım. Yaşlı değilim. MADONNA’yı dinlemek istiyorum!!’ yazdı.”

Madonna'dan Kendisine Destek Olan Hayranlarına Büyük Teşekkür

 

 

Nil Aycan hakkında 303 makale
14.09.1989

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın