Madonna, geçen hafta New York’ta Associated Press’e evinden telefonla bağlandığı röportajda yeni turnesi, Amy Schumer ve sanat hayatı ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Madonna yeni çıkacağı turnesi ”Rebel Heart Tour” ile ilgili şunları söyledi:

”Bu show’da en çok üstünde durduğum tema aşk ve romantizm. İnsanların, bu show’dan daha önce hiç görmemiş ve hissetmemiş olduğu şeylerden ilham alarak ayrılmasını istiyorum. 32 yıl boyunca yaptığım birçok şarkı var. Bunların arasından seçim yapmam gerekiyor. Haftalarca oturup eski kataloğumdaki çalışmalardan hangisini yapmak istediğime karar vermeye çalıştım. Bu, birleştirmeye çalışmamız gereken bir puzzle gibi. Eski ve yeni şarkıları tematik bir düzene göre bir araya getirmemiz ve aralarındaki uyumu sağlamamız gerekiyor. Giyilecek herşey, ayakkabılarından ceketlerindeki düğmelere kadar çok önemli benim için.

Madonna, ABD’deki bazı show’ları için kendisine eşlik etmesini istediği Amy Schumer ile ilgili şunları söyledi:

”O da rol model bir kadın, ben de. Ve bence bu güzel bir uyum. Schumer’i sahneye getirme fikri menajerlik takımımdan geldi. Onu seviyorum.. Ve bunun ilginç olacağını düşündüm. Daha farklı ve yeni şeyler yapmış olacağım. Bir grubum ve DJ’im zaten var. Ama bu farklı olacak.”

Madonna, sanat hayatı ile ilgili şunları söyledi:

”Kendimi Picasso gibi farklı türden sanatçılarla karşılaştırmayı seviyorum. O, ölene kadar resim yapmaya devam etti. Neden peki? Çünkü bence ilham doluydu. Hayat onu hep çok etkiledi. O da kendini ifade etmeye devam etti. İşte ben de bu şekilde hissediyorum.”

”Yaratıcı olmanın bir son kullanma tarihi olması gerektiğini düşünmüyorum. Söyleyeceğiniz herşeyi söylemiş olana kadar devam etmelisiniz, bence.”

Madonna'dan Yeni Açıklamalar

Nil Aycan tarafından yayınlandı

14.09.1989

Yorum Gönderin