MADONNA’NIN 55. YAS GUNUNE OZEL YAZI

MADONNA'NIN 55. YAS GUNUNE OZEL YAZI

Bazı efsaneler vardır ki, dünyaya milyonda bir gelirler. Hiç kuşkusuz Madonna’da yaşayan en büyük sanat çınarlardan biri.

Madonna’yı her zaman çınar ağacına benzetmişimdir. Çınar ağacı büyük gölgesinin altında insanları bir araya getirir. Uzun ömürlüdür. Genç yaşlarından itibaren, diğer hödük ağaçlara göre hızlı bir büyüme ve gelişim gösterir. Her çeşit ülkede rahat bir şekilde yaşamını sürdürür. Zaman içinde büyük ve devasa bir hale gelir. Bu büyük sanat çınarının tohumları her yere saçılmış durumda. Filizlenen bu tohumlar yüzlerce sanatçının kendini büyütüp geliştirmesine ilham kaynağı olmuştur.

Zaman çok hızlı ilerliyor. 30 yıllık müzik kariyerinin yanında hala müzik endüstrisinin sınırlarını belirmeye devam eden deha 55 yaşına geldi bile. İnanılması cidden çok güç. Dünyaya çok az efsane geliyor, çok şanslı bir nesiliz. Dünyada, şu an yaşayan bir efsane ile aynı dönemde soluk almaktayız. Dünyaya bir Michael Jackson, Elvis Presley ve Marilyn Monroe gelmedi ve gelmeyecek. Aynı şekilde dünyaya bir Madonna daha da gelmeyecek.

Zaman birçok insanı yok edip, sildi. Geriye kalanların ise çoğu küflendi ve çürümeye yüz tuttu. Ama biri var ki alevin ta kendisi ve hiç bir zaman sönmedi. Ulaşmak istediği her yere yayıldı. Her daim parlaklığını ve sıcaklığını korudu. İyi ki doğdun kraliçe. Doğum günü kutlu olsun.

God Save The Queen / Long Live The Queen !

madonnaturkiye

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın