NOMselfieMBDAY

Bildiğiniz gibi popun kraliçesi Madonna’nın doğum gününe çok az bir süre kaldı. 2005 yılında faaliyet başlayan News Of Madonna 2.0 sayfası Madonna’nın doğum günü için bir video projesi başlattı. Bunun için yapmanız gerekenler:

– Öncelikle kağıt, karton vs. üzerine “#HappyBirthdayMadonna” yazmanız gerekmekte. Farkındalık yaratmak için hazırladığınız pankarta ek olarak “Love from Turkey” ya da “Turkey Loves You” yazmanızı tavsiye ederiz.

– Hazırladığınız bu pankart ile kendi fotoğrafınızı çekin. Arzu ederseniz arka fona Madonna koleksiyonunuzdan parçalar yerleştirebilirsiniz.

– Fotoğrafınızı news-of-madonna@hotmail.fr adresine (konu başlığına Madonna’s Birtday Project yazmanız gerekmekte) veya News Of Madonna’nın Facebook sayfasına mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Hazırlanan bu video Madonna’nın menajeri Guy Oseary’e gönderilecek. Daha önce MDNA albümü için buna benzer bir proje yapılmıştı. MDNA albümü için hazırlanan albümü Madonna görmüş ve “Sevildiğimi hissediyorum.” yorumunda bulunmuştu. Projeye son katılım tarihi 12 Ağustos.

Yorum Gönderin