Madonna’nın Interview Magazine Çekimine Ünlülerden Yorumlar

The Talk Programında Geçen Bir Diyalog:

Sharon Osbourne: Bunda bir yaş sınırı yoktur. Güzelsen ve vücudunu paylaşmak istersen bunu yapmakta özgürsündür. Onun hem bir bir kadın olarak hem de yaşı konusunda endişeli olduğunu düşünüyorum çünkü o sürekli vücudunu göstermeli. Bu bir zorunluluk değil… Sürekli olan birşey. Bence bu endişeden gelen birşey.

Sara Gilbert: Endişe duyuyor mu duymuyor mu, bilmiyorum. O her zaman provoke edici pozlar vermiştir.

Aisha Tyler: Bunu 56 yaşındayken yapmanın daha provoke edici olduğunu düşünüyorum. ‘Evet, ben 56 yaşında bir kadınım’ der gibi. Madonna 36 yaşındaki bir kadından daha iyi görünüyor. Madonna’nın göğüsleri ben de olsaydı kesinlikle gösterirdim.

Sheryl Underwood: Üstsüz kalmak için hiçbir zaman geç değildir.

The Wendy Williams Show:

Bence müthiş görünüyor, kinciler. 56 yaşındaki bir pop starın bunu yapmasından rahatsız olmam… Bir hemşire ya da okul öğretmeni değil… Bir pop star bu. Onun bu şekilde giyinmesinden rahatsız olmam.

Kim Kardashian ne için tamamen soyundu? Madonna bunu yıllardır yapıyor. Çok soyunuyor ve çok provoke edici şeyler yapıyor. Artık o kadar da provoke edici değil.

Ayrıca göğüslerinin dışında kalan kıyafeti de çok iddialı… Bunu sabah toplantımızda söylediğimde Interview Magazine’in Art eki için olduğunu bildirmişlerdi.

The View’da Geçen Bir Diyalog:

Rosie O’Donnell: Gördüm, ama gerçek hayatta değil. Yani o şekilde değil. Biz arkadaşız, bunu kabul edin. Gerçek şu ki, Madonna güzel ve vücuduyla gurur duyuyor. Hep de öyleydi. Kendini ifade et, geri çekme… Benim de memelerim onun gibi olsaydı ben de şu anda çıplak olurdum.

Nicolle Wallace: Ben öyle olsaydım hen an çıplak olurdum.

Loose Women’de Geçen Bir Diyalog:

Annie Lennox: Bazı şeyleri büyük boyutta ele almıyorum. Madonna’yı yargılamanın bana düşeceğini sanmıyorum… Karar zaten alınmış, değil mi? Asıl sorulması gereken; Madonna bize ne anlatmak istiyor? Bilen var mı?

Janet Street Porter: Bence bu, ilgi arayışı.

Annie Lennox: Sanırım öyle.

Kim Kardashian ise düşüncelerini attığı tweet ile dile getirdi: İnterview Mag yeni Madonna çekimleri muhteşem!!! Madonna Çok iyi görünüyor! Bravo Mert ve Marcus!

Madonna'nın Interview Magazine Çekimine Ünlülerden Yorumlar

 

Nil Aycan hakkında 303 makale
14.09.1989

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın