Madonna’nın Yeni Albümünden Bir Şarkı Daha Belli Oldu: Unapologetic Bitch

Madonna’nın Yeni Albümünden Bir Şarkı Daha Belli Oldu Unapologetic Bitch

Madonna’nın Yeni Albümünden Bir Şarkı Daha Belli Oldu: Unapologetic Bitch

The Sun, Madonna’nın yeni albümünde yer alacak şarkılardan birinin “Unapologetic Bitch” olduğunu onayladı. Madonna uzun süredir Instagram paylaşımlarına #UnapologeticBitch etiketi ekleyerek zaten bunun sinyallerini veriyordu ve bugün resmi olarak onaylandı. Şarkı Madonna’nın Brahim Zaibat ile yaşadığı ayrılık hakkında. Şarkının sözlerinin bir kısmı ise şöyle:

“Kalsaydım ve ağlasaydım bu hoşuna giderdi, biliyorum. Fakat böyle olmayacak, işte sebebi: yaptığımız zaman, kabul ediyorum ki tatmin edici değildi. Övünç duyulacak başka bir şey var: senin paranın bile yetmeyeceği şampanyalar patlatıyorum. Partiler veriyorum ve sen kapının dışında kalıyorsun.”

Şarkı ile ilgili diğer detaylar şöyle:

– Şarkı reggae tarzı bir nakarata sahip. Madonna şarkıyı eski sevgilisine savunduğu küfürlerle sonlandırıyor ve sunu diyor: “Biliyorsun ki senin zırvalıklarının bana neye mal olduğunu asla bilmiyorsun, ama s*ktir git.”
– Madonna şarkıda Brahim’in gittiğini bilerek mutlu uyandığından ve hayatının devam ettirmek için hazır olduğundan bahsediyor.
– Aynı zamanda Madonna, Zaibat in ayrılma konusunda pişman olduğu izlenimi veriyor ve Nakarata şöyle devam ediyor: “Beni kaybedene kadar beni ne kadar çok sevdiğini anlamadın değil mi?”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın