Madonna’ya ikinci konser teklifi !

Olmayan biletlere olan ilgi, organizatör BKM’yi harekete geçirdi. Madonna’nın menajerlerine ulaşan BKM, 7 Haziran’daki konserden bir sonraki gün ikinci bir konser düzenlemeyi teklif etti. Gözler kraliçede.

Madonna’nın 2012 dünya turnesi kapsamında 7 Haziran’da İstanbul Türk Telekom Arena’da vereceği konserin biletlerine gösterilen yoğun ilgi, Türkiye’deki yetkilileri harekete geçirdi. Akşam’ın haberine göre, 50 bin kişinin izleyeceği konserin biletlerinin 4 gün içinde satılması ve biletlere yurtdışından talep olması üzerine; organizatör firma BKM, ikinci bir konser düzenlemek için çalışmalara başladı. Türk Telekom Arena’nın konserden bir sonraki gün boş olup olmadığını soran BKM yöneticileri; herhangi bir organizasyon yapılmayacağını öğrenince dünyaca ünlü sanatçının menajerleriyle irtibata geçti. BKM, Madonna’nın menajerlerinden ikinci konser için haber bekliyor

ÇİN’DEN GELEN VAR

Madonna konserinin biletleri, 24 Şubat’ta satışa sunulmuş ve 4 gün içerisinde tükenmişti. Konser için Türkiye’nin tüm illerinin yanı sıra Atlanta, Berlin, Bunbury, Cologne, Dublin, Duşanbe, Kuala Lumpur, Montreal, New York, Şanghay, Tiflis gibi şehirlerden de bilet satın alındı. Madonna’nın, 29 Mayıs’ta İsrail’de başlayacak konser turnesinin ikinci ayağı İstanbul olacak.

Kaynak: Habertürk magazin.

Yorum Gönderin