PATRİCK LEONARD TEKRAR MADONNA İLE CALISMAK İSTİYOR

Madonna Ray Of Light Frozen 1998 Patrick Leonard

Madonna’nın uzun dönem birlikte çalıştığı söz yazarı ve yapımcılardan biri olan Patrick Leonard, Roger Friedman ile yaptığı röportajda Madonna’dan bahsetti.

“Madonna benimle şarkı sözleri yazdı ve melodiler yaratmaya yardım etti. Benim adımı duyurduğu için minnettarım. Ben perde arkasındaki insanlardan biriyim. Eğer Madonna bu şarkıları söylemeseydi, hiç kimse onları duyamazdı. Şimdi yaptığım şeyler için bana imkan sağladı. Şarkı yazıyordum ve onları Madonna’ya götürüyordum. O ise sözlerine yardım ederek ve müziğinde değişiklik olmasını teklif ederek onları geliştiriyordu. Ona bir parça verin, o melodisini söyler. Madonna çok yetenekli. Her zaman geldi ve baştan sona ilgilendi. Ben aslında onu çok özlüyorum. Madonna artık DJ’lerle yazıyor. Eğer bensiz Songwriters Hall of Fame’e giderse umurumda değil. Ödüllere inanmıyorum. Onların hepsi dolapta bir yerlerde. Ben sadece ilerlemeye inanıyorum.”

Ayrıca Roger Friedman’ın; “1997’den beri birlikte şarkı yazmadınız. Tekrar çalışmak ister misin?” sorusu üzerine Patrick Leonard “Kesinlikle!” cevabını verdi.

Patrick Leonard’ın söz yazarı ve yapımcı olarak yer aldığı şarkılar:
Live to Tell
La Isla Bonita
Where’s the Party
White Heat
Love Makes the World Go Round
Who’s That Girl
The Look of Love
Like a Prayer
Cherish
Till Death Do Us Part
Promise to Try
Pray for Spanish Eyes
Act of Contrition
Dear Jessie
Oh Father
Supernatural
Hanky Panky
Cry Baby
He’s a Man
Now I’m Following You
Something to Remember
I’ll Remember
Frozen
Nothing Really Matters
Has to Be
Sky Fits Heaven
Skin

Patrick Leonard ayrıca “To Have and Not to Hold”, “The Power of Good-Bye”, “I’m Going Bananas” ve “Open Your Heart” şarkılarının yapımcılığını üstlendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın