Drake: Madonna Şeker Gibiydi

Bildiğiniz gibi, Madonna geçtiğimiz Pazar günü Coachella Festivalinde sürpriz bir çıkış yaparak ”Hung Up” ve ”Human Nature” şarkılarını seslendirmişti. Fakat performansa asıl damgasını vuran olay Madonna’nın sahnede sandalyede oturan Drake’i öpmesi oldu. Madonna, öpüşme esnasında kendisini saçından çeken Drake’in elini itti ve geri çekildiğinde Drake yüzünü buruşturarak ağzını sildi. Drake’in bu tepkisi, medyanın ve Madonna’yı eleştirmeye her daim hazır olan insanların ağzına malzeme verdi ve olay çok konuşuldu. Madonna, bu tepkilere aldırmayarak Instagram hesabında söz konusu performans ve öpüşme anıyla ilgili fotoğraflar ve videolar paylaşmaya devam etti. Tepkisi kötü yorumlara sebep olan Drake ise Madonna’yla olan öpme anını Instagram’da paylaşarak  ”Yaşadığım şoku yanlış anlamayın! Bunu kraliçeyle yapmalıydım ve bunun için kendimi daima mükemmel hissedeceğim. Teşekkür ederim Madonna.” şeklinde bir açıklama yaptı.

TMZ’in haberine göre, öpücük Drake’in çok hoşuna gitti fakat verdiği tepkinin tek sebebi Madonna’nın sürdüğü rujun sonradan ağzında bıraktığı tattı. Öpücük olayı planlanmamıştı ve normalde sadece Drake sandalyede otururken Madonna şarkısını söylemeye devam edecekti.

Drake Çarşamba akşamı The Nice Guy Lounge’dan çıkarken magazin habercileri tarafından karşılandı. Habercilerin sorduğu ”Madonna’nın tadı nasıldı?” sorusuna ise ”Şeker gibi” cevabını verdi.

Drake’in Instagram gönderisi:

https://instagram.com/p/1cJL_IjQPW/?taken-by=champagnepapi

Drake’in magazin habercileriyle karşılaştığı video:

https://www.youtube.com/watch?v=IIP02EB682w

Nil Aycan hakkında 303 makale
14.09.1989

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın