Kylie, Rita ve Debi Madonna’ya Destek Oluyor

Madonna’nın Coachella Müzik Festivalinde Drake’i öpmesi birçok kişi tarafından ağır bir şekilde eleştirilmişti ve bu hareketin yaşına göre olmadığı konuşulmuştu. Yaş ayrımcılığına karşı çıkan Madonna ise Instagram’da ”Umarım Drake 56 yaşına geldiğinde ve sahneye çıktığında da yine insanlar ona karşı kaba olmazlar… Bu iyi olmazdı!” açıklamasını yazdığı bir fotoğraf ve ”Mercy’ye 56 yaşına geldiğinde arkadaşlarıyla eğlenmemesi gerektiğini mi söylemeliyim? Hayır! Ben isyankar kalpler yetiştiriyorum. İzleyin ve öğrenin s*rtükler” açıklamasıyla kızı Mercy’nin bir videosunu paylaştı. Ünlülerden Debi Mazar, Kylie Minogue ve Rita Ora ise yaş konusunda Madonna’ya destek çıktı.

Debi Mazar’ın NYMAG’e verdiği röportajın ilgili bölümü şu şekilde:

NYMAG: Ne düşünüyorsun?

Mazar: Tanrım, çok seksiydi! Çok ateşli bir öpücük verdi ve birlikte çok iyilerdi. Saçından tuttu. Yani bence orada bitmesi gerekti çünkü ikisi de- Madonna belli etmedi fakat bence Drake biraz utandı çünkü fazla ateşliydi. Ben Drake’in tepkisinin tuhaf olduğunu düşünmüyorum. Sadece Madonna’dan derin bir öpücük almış olmanın şokundaydı.

MYMAG: Madonna’nın sürdüğü rujla alakalı bir durum olduğunu söylemişti.

Mazar: Madonna’yı iyi bilirim. Sahne için daha ağır bir ruj sürmüş olabilir. Yani doğrudur. Yine de bana o tepki rujla alakalı gibi gelmedi. Bence o tepki resmen ”Bu aşırı şehvetli birşeydi, aman Tanrım! Şu anda sahnede olmamalıyım. Hadi yatak odasına gidelim” demek oluyordu.

NYMAG: Madonna ve sen hala eskisi gibi konuşuyor musunuz?

Mazar: Konuşmuyoruz. Fakat sıkça e-mail’leşiyoruz ve mesajlaşıyoruz çünkü ikimiz de yoğun insanlarız. Birbirimize 5 mil uzaklıkta yaşıyoruz. Takılmaya çalışıyoruz fakat işle meşgul olduğumuzdan bir süredir görüşemiyoruz. Yine de sürekli iletişim halindeyiz. Birbirimizin ne yaptığından haberimiz oluyor. Önemli birşey olduğunda birbirimizin yanına geliyoruz. Ama tabi aramızda bir yetişkin ilişkisi olduğundan her saniye beraber takılmamız gerekmiyor. Çocuklarımız ve sorumluluklarımız var! İnsanlar bana ”Madonna’yı gördün mü?” diye soruyor. Madonna’yı bırak, kimseyi görmüyorum ki! Arkadaşlarımın çoğunu görmüyorum. Çünkü ben bir anneyim.

Rita Ora ise Instagram’da Madonna’nın bir fotoğrafını paylaşarak ”Yaşçılıkla mücadele ettiğin için, insanların önünü açtığın için teşekkür ederim! Bizler şu anki ”daha genç” sanatçılar olarak gelecekte tutunamayacağız belki de!” açıklamasını yaptı.

Kylie Minogue ise Herald Sun’a verdiği röportajda konuyla ilgili ”İnsanların Madonna’yı kamburu çıkmış bir halde yaşlı bir ev kadını elbisesi içinde görmek istediğini sanmıyorum. İnsanlar cazibe istiyor. Fantezi istiyor. Belki bu günlük hayat için mantıklı gelmiyordur fakat neyin normal olduğunu artık ben de bilmiyorum” şeklinde konuştu.

Kylie, Rita ve Debi Madonna'ya Destek Oluyor

Nil Aycan hakkında 303 makale
14.09.1989

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın