Madonna Haiti Ziyareti Hakkinda Aciklamalarda Bulundu

Madonna sean penn haiti 2013

 

J / P Haiti Yardım Örgütünün kurucusu Sean Penn, Madonna ve oğlu Rocco’nun katılımıyla bu hafta Haiti’yi ziyaret etti. Ziyaret sırasında Madonna, J/P HRO kamplarını gezdi ve üst düzey program yöneticileriyle bir araya geldi; onların sağlık tesislerini, toplum, mühendislik merkezlerini ve okullarını inceledi. Madonna, J / P Haiti Yardım Örgütü ve Haiti ziyareti hakkında bir açıklama yaptı:
“Haiti’de gerçekleşen ilerleme olağanüstü, ama daha fazlasının yapılması gerektiği çok açık. J / P Haiti Yardım Örgütü’nün Haiti’deki aileler ve çocuklar için uzun vadede sorumluluk alacaklarını ümit ediyorum. Sean’ın yaptığı şey ve organizasyonu gerçekten dikkate değer. Binlerce insanın daha parlak bir geleceklerinin olmasına yol açıyorlar. Haiti’nin yeniden yapılanması ile birlikte dünyanın gidişatı için bu çok önemli.”

Sean Penn’in konu hakkında yaptığı açıklama: “Haiti’de yaptığımız çalışmaları Madonna ve oğlu Rocco’ya tanıtmaktan gurur duyuyorum. Daha fazla kişinin Haiti’yi ziyaret etmesini ve bu ülkenin güzelliğini, ruhunu ve potansiyelini görmesini umut ediyorum.”

Ayrıca Madonna’nın geçtiğimiz aylarda kurduğu “Ray of Light” vakfı ile J / P Haiti Yardım Örgütü’nün güçlerini birleştirmesi gündemde. Bu konu ile ilgili detaylar ilerleyen günlerde açıklanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın